Ubytovanie

Penzión U Krba má 11 dvojposteľových izieb s možnosťou postele pre tretiu osobu a 1 apartmán s možnosťou postelí pre 4 osoby.

Kladieme veľký dôraz na to, aby ste sa v našom penzióne cítili ako doma - v priateľskej atmosfére, s príjemným komfortom, vďaka ktorému je Penzión U Krba taký sympatický. Je to miesto, ktoré má štýl a dušu.

Doplnkové služby ako pranie, sušenie, žehlenie sú možné za poplatok. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené bezplatne v areáli penziónu. Penzión je vybavený kamerovým systémom na parkovisko a schody.

 

Izba č. 1

Izba je vybavená sprchovým kútom, manželskou posteľou s možnosťou 4 postelí, LED TV s viac ako 100 programov na izbe, chladničkou, neobmedzeným pripojením na internet.

 

Apartmán č. 2

Dokonalý oddych nájdete v apartmáne, ktorý má aj balkón. Apartmán sa skladá z dvoch miestností, v jednej je manželská posteľ, LED TV s viac ako 100 programov na izbe a v druhej miestnosti je možné z odpočinkovej časti zariadenia  vytvoriť priestor pre ubytovanie ďaľších 2 osôb. Apartmán je vybavený sprchovým kútom, LED TV s viac ako 100 programov na izbe, chladničkou, neobmedzeným pripojením na internet.


Izby č. 3,4

Izby zariadené pohodlným nábytkom v príjemných prírodných farbách Vám poskytnú ticho a komfort po náročnom pracovnom dni. Dvojposteľové izby s možnosťou tretej postele sú vybavené sprchovým kútom, LED TV s viac ako 100 programov na izbe, chladničkou, neobmedzeným pripojením na internet.


Izby č.  5-8

Príjemné izby so zárukou maximálneho pohodlia - jednoduchosť, elegancia a teplo domova, ktoré určite oceníte. Dvojposteľové izby s možnosťou tretej postele je vybavená sprchovým kútom, LED TV s viac ako 100 programov na izbe, chladničkou, neobmedzeným pripojením na internet.


Izby č. 9-12

Veľmi útulné dvojposteľové izby, ktoré sa nachádzajú na prízemí Vám ponúkajú pohodlie, aké potrebujete. Dvojposteľové izby sú vybavené sprchovým kútom, LED TV s viac ako 100 programov na izbe a neobmedzeným pripojením na internet